Gjeni se cili prej fëmijëve në foto është vajzë dhe zbuloni çfarë do të thotë përgjigjja për ju

Mund t’ju duket një test i thjeshtë, por që zbulon disa tipare të personalitetit tuaj. Në këtë fotografi shikoni 4 fëmijë, secili me një germë përfaqësuese. por pyetja është: “Cila prej tyre është vajzë?”.
Pa lexuar përgjigjen zgjidhni një shkronjë

Tani zbuloni diçka për veten:

A. Nëse keni zgjedhur fëmijën me germën A, jeni njeri racional dhe i ftohtë. Doni të gjeni zgjidhje të problemeve përpara se ato të shkaktojnë dëme. I vendosni të mirat dhe të këqijat në peshore, dhe bëni zgjedhjen e duhur. Keni parime të forta dhe ndiqni rregullat.

B. Mendja juaj është gjithnjë plotë me ide interesante, origjinale dhe krijuese. Në përgjithësi, të gjitha ato që mendoni I ndani me miqtë. Keni prirje artistike dhe nëse punoni fort do të zhvilloheni në këtë fushë!

C. Nëse zgjedhja juaj ka qenë C-ja, do të thotë që jeni shumë të aftë për të zgjidhur problemet. Nuk njihni asnjë pengesë, nëse doni të bëni diçka. Jeni vëzhgues të mirë dhe të vëmendshëm ndaj sjelljeve të të tjerëve.

D. Nëse keni dhënë përgjigjen D atëherë përpiqeni të shihni gjithmonë më të mirën që fshihet pas njerëzve, edhe kur ata nuk e tregojnë. Falni lehtë, mbase më tepër se ç’duhet!

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...