Zyrtare/ Dua Lipa do të bëhet pjesë e filmit të James Bond

Prej kohësh është përfolur se këngëtarja e famshme, Dua Lipa, do të jetë pjesë në filmin e fundit të Daniel Craig.

Gjatë një konference për mediat e huaja, u bë zyrtare se Lipa do të regjistrojë kolonën zanore të filmit më të ri të James Bond.

“Express” shkruan se klipi do të filmohet në Matera të Italisë, ku do të zhvillohet dhe finalja e filmit.

Burimet treguan se këngëtarja do të qëndrojë në Savelletri, më pas do të transferohet në provincën e Matera-s, dhe pastaj në Sassi të Matera, për të realizuar kolonën zanore të filmit.

TE TJERA