Alketa Vejsiu tregon sekretin e saj: Ja si i fsheh rrudhat qe me kane dale/ Foto

Moderatorja është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit shqiptar, kjo sepse është shumë e bukur dhe e realizuar nga ana profesionale.

Një ndjekëse në Instagram i bën pyetjen asaj se cili është sekreti që e bën të duket kaq e re, Alketa e pranon se një punë të mirë bëjnë filtrat e Instagramit.

“Filtrat e Instagramit motër. Ato na tregojnë sikur jemi super njerëz. Si të gjithë ju kam dhe unë ndonjë vizë e ndonjë fije të bardhë që s’do mundem ta evitoj.

Po kam ca rituale jete që përpiqem t’i ndjek:

-Sport

-Ushqehem me kujdes

-Dua të fle e të bëj gjumë të mirë’, përgjigjet Alketa.

TE TJERA