Momenti i prekshëm i largimit për në Gjermani, vëllai me vëllain ndahen me pikëllim

Ora 9 e mëngjesit në stacionin e autobusëve në Gostivar.

Përqafime dhe lot.

Vëlla me vëlla po ndahen, e kur do të takohen serish asnjëri nuk e di.

Valixhet i kanë bërë gati për t’u nisur drejt Gjermanisë, ose në ndonjë shtet tjetër të Evropës, nuk ka rëndësi, ku të gjejnë punë.

Familjarët vështirë po i përballojnë ndarjet me më të dashurit e tyre

Ndiqeni videon për ma shumë:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...