JA ÇFARË I NDODHI NË TRASMETIM DIREKT, ERMAL MAMAQI: U BËNË MË SHUMË SE 20 VITE NË TELEVIZION DHE ËSHTË HERA E PARË QË MË…

Sapo ka nisur emisioni ‘Xing me Ermalin’ dhe mbrëmjen e sotme është prezantuar velina e re Belinda.

Mirëpo, ajo mesa duket e ka nisur mbarë, pasi ka surprizuar Ermalin.

Mamaqi i kërkoi velinës të këndonte një këngë si një sfidë për të qenë pjesë e emisionit. Por gjithçka ishte e përgatitur dhe ajo menjëherë nisi t’i këndonte këngën e ditëlindjes. I habitur Mamaqi, tha se edhe pse është prej më shumë se 20 vitesh në televizion asnjëherë nuk i kanë bërë surprizë në studio.

‘U bënë më shumë se 20 vite në televizion dhe është hera e parë që më bëjnë një surprizë të tillë në studio. Ishte surprizë kjo. Tani do improvizoj edhe unë diçka. Ajo që kam kuptuar është që në jetë nuk ka rëndësi se çfarë ke,

por të vlerësosh ato që ke. Dhe këto që kam, pra ju të gjithë bashkë, është ajo që vlerësoj më shumë. Faleminderit shumë. Kjo ishte surprizë, ju betohem nuk dija gjë’, tha Ermali.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...