MË NË FORMË SE KURRË, JOZEFINA TOPALLI ‘SFIDON’ VAJZAT E REJA NGA BREGDETI (FOTO)

Jozefina Topalli është ndër figurat më të spikatura në politikë, pasi është e para grua që ka mbajtur edhe postin e Kryetares së Kuvendit.

Ndonëse ka lënë gjurmë në jetën politike, Topalli përflitet edhe jetën personale.

Edhe pse është 55 vjeçe, ish-kryeparlamentarja shfaqet para publikut gjithmonë në formë.

Ditën e sotme Topalli ka publikuar një foto në Instagram ku shihet duke shëtitur dhe shijuar rrezet e diellit në bregdet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...