FLORI MUMAJESI I PUBLIKON VIDEON SABRI FEJZULLAHUT: S’TI MORA TY LEKËT

Tërhoqi vëmendjen e mediave një deklaratë e këngëtarit Sabri Fejzullahu, i cili akuzoi Flori Mumajesin për blerje klikimesh, teksa ishte i ftuar në një emision.

Sipas Sabriut, nuk mundet askush që të marrë 3 milion klikime për një ditë, ndërkohë që për këtë ka reaguar vetë Flori, të cilit duket se nuk i ka pëlqyer aspak.

Këngëtari ka publikuar videon e intervistës së Sabri Fejzullahut dhe mohon të ketë blerë klikime.

‘Ncncncnc pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger m*t I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!!

Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.

nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren momenti me i bukur ne kete video kur “prezantuesi” thote : JO KA SHUME SI FLORI’, shkruan Flori krahas videos.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...