Video për t`u mos u humbur / Gra e vajza nga vende të ndryshme të botës urojnë gratë shqiptare në SHQIP, 8- Marsin

Me rastin e 7-8 Marsit, gra dhe vajza nga vende të ndryshme të botës urojnë gratë shqiptare në SHQIP dhe vishen me traditën e gjysheve tona.

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Londër me anën e këtij video-mesazhi uron Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas!

Kësaj here kemi zgjedhur që gratë dhe vajzat e huaja të vishen me kostumet tradicionale shqiptare, të flasin SHQIP dhe të përcjellin mesazhe frymëzuese! Gëzuar 8 Marsin!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...