Si të lexoni mesazhet e fshira nga WhatsApp

Përdoruesit e WhatsApp mund të fshijnë mesazhet e dërguara gabimisht brenda pak sekondave. Në këto raste, në ekranin e dy përdoruesve del që është fshirë dhe nuk ka mënyrë për tu kthyer.

Por është zbuluar një mënyrë për të rikthyer gjithcka është thënë dhe nuk është lexuar. Kjo gjë do bëjë që 1 miliardë përdoruesit e aplikacionit WhatsApp të kujdesen mirë para se të shkruajnë dicka pasi zbulohet shumë shpejt.

Si të ktheni mesazhet e fshira?

1-Fshini aplikacionin WhatsApp nga aparati juaj iPhone ose Android

2-Ri shkarkojeni sërish

3-Bëni “restore” bisedat

Plas keq sherri në Top Channel, debati mes Salsano Rrapit dhe Arditit: Të kam parë e di çfarë skuthi je

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit janë bërë aktori i njohur i Portokallisë,...

‘Çfar lidhje ke ti me sportin’? Alesia Bami u përgjigjet komenteve negative!

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me po të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME