(VIDEO) SI BEHET SFERA E AKULLIT ME AKULLORE TRENDAFILI DHE MJALTE?

936

Shpesh here shikojme miqte tane tek publikojne ne rrjetet sociale video apo foto te nje embelsire shume te vecante qe ngjall kureshtje se cfare mund te jete.

Behet fjale per nje sfere akulli me akullore trendafilash dhe mjalte me shije teper unike, qe vetem Mrizi i Zanave ne Fishte di ta realizoje ne menyren me perfekte dhe me plot shije.

Restoranti me i famshem ne shqiperi por edhe me gjere Mrizi i Zanave, ka publikur nje video ku ju tregon se si behet.

Postimi:

Ja si bëhet sfera e akullit me akullore trendafilash dhe mjaltë.

Faleminderit po e shpërndave.