Alban Ramosaj poston foto lakuriq, rrjeti shpërthen me meme

Alban Ramosaj “theu” Instagramin me një foto nudo, të shkrepur gjatë pushimeve të tij në Bali.

 

 

 

Albani e krahasoi veten me një nga skulpturat e Michelangelo-s dhe aq mjaftoi që të shpërthenin komentet, dhe pëlqimet në rrjetin social Instagram.

 

 

 

Por më e veçanta e kësaj fotoje duket se janë meme-t që u prodhuan prej saj. Vetë Alban Ramosaj ka publikuar disa prej tyre në Insta

 

TE TJERA