Lajm i mirë për meshkujt: Shpiket pajisja që tregon se kur një femre i hahet… pihet… ose i’u tradhëton

Jemi mësuar të dëgjojmë shpesh meshkujt të thonë që femrat janë të vështira për t’u kuptuar. Madje mendohet se ato nuk kuptojnë as veten e tyre.

Megjithatë, nëse “ të kuptosh femrën” për meshkujt deri tani ka qenë një mision i pamundur, duke u bërë shkak edhe i konfliketeve apo diskutimeve në çift, teknologjia “ju shpëton jetën”. Është shpikur “Përkthyesi i gjuhës femërore”.

A keni qenë konfuz nga sjellja e partneres suaj? Do të kishit dashur të kishit një përkthyes për të kuptuar se çfarë nënkupton ajo me atë që ju thotë? “Manslater” përkthen gjuhën e femrave në fjalët e thjeshta të meshkujve. Më në fund keni fuqinë të kuptoni se çfarë nënkupton ajo. Logjika femërore kalon nëpërmjet një çipi përpunimi duke ua bërë më të lehtë.

Por “Manslater” funksionon edhe për femrat. Më në fund ato mund të mësojnë kuptimin e dyfishtë të asaj që mashkulli i tyre mund t’iu thotë. Manslater mund edhe të personalizohet duke imituar zërat e vërtetë të personave të famshëm.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...