Rama urdhëron arrestimin e studentëve që debatojnë me të

Në pamundësi të ndalë protestën e studentëve duke i kërcënuar dhe shantazhuar, kryeministri Rama tani ka urdhëruar policinë që ti arrestojë.

Një qytetar nga Durrësi ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se si policia po arreston studentët të cilët debatojnë me kryeministrin Rama në rrjetet sociale.

Ja postimi i ish-kryeministrit Berisha:

Ediskobari hakmerret verberisht me studentet qe debatojne me te ne rrjete sociale!

Ai urdheron arrestimin e tyre.

Lexoni mesazhin e prindit dixhital. sb

Mirmrama Doktor, perpara dy oresh policia e Dr. liroj pas 9 oresh ndalimi kater studentet qe debatuan me Ediskobarin diten e diel ne rrjetet sociale, preteksti se u kapen duke realizu nje film metrazh te shkurter dhe kishin nje pistolete loder, edhe se e pohonin se eshte loder, policia I ndalon 9 ore.

Mua me ndaluan diten e diele per arsye kot dhe me kerkonin ku kam djalin edhe pse ju thoja qe eshte student ne Tr. Disponoj edhe regjistrimin qe Km. shantazhon djalin ne telefon. Naten eire Doktor.

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...