Ja çfarë ndodh me kohën javën e ardhshme

Java e ardhshme do të nisë me mot të kthjellët dhe temperatura të larta dhe jo normale për stinën,

por duke filluar nga e marta, në të gjithë territorin do të rikthen reshjet e shiut.

Sa u përket temperaturave ato do të kenë një ngritje të lehtë sa u përket të dy ekstremeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...