SHKODËR, KËSHILLTARËT: SITUATA E BORËS S’U MENAXHUA

NË FUND TË MBLEDHJES SË KËSHILLIT BASHKIAK TEK DISKUTIMET E LIRA ANËTARËT E KËSHILLIT NGRITËN DISA PROBLEMATIKA TË NDRYSHME.

KËSHILLTARËT FOLËN PËR SITUATËN E KRIJUAR NGA BORA NË SHKODËR PAK DITË MË PARË,

PËRGJIGJET QË KËRKOJNË QYTETARËT PËR ÇËSHTJE TË NDRYSHME, BY PASS-in APO EDHE SINJALISTIKËN NË RRUGËT DYTËSORE TË SHKODRËS

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...