Nje caj te ngrohte, batanije dhe vemendje per personat ne situate rruge…

Duhet te jemi sa me solidare per personat pa nje strehe, te cilet jane vetem dhe ngrohtesine me te madhe e gjejne tek dielli dhe personat qe i kujtojne me dicka te vogel.

Lum ai qe ka dhe ndane me te tjeret!

Bashkohuni me ne! ^_^

#Ecovolis #EKOMendje #Vullnetarizem

– EKO Mendje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...