NDRYSHOJNË MASËN PËR ISH-TRAJNERIN E KOMBËTARES SË FEMRAVE, ‘ARREST SHTËPIE’ PËR ARMIR GRIMËN

Gjykata ka lehtësuar masën e sigurisë për ish-portierin e Vllaznisë, Armir Grima, i arrestuar me 22 shtator të vitit të kaluar në Shkoder .

Seanca është mbajtur ditën e sotme ka vendosur arrest shtëpie për Grimën me kërkesë të avokatëve të tij.

Ndërsa prokuroria kërkoi lënien në masën e arrestit me burg.

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...