‘Ai edhe mund të mbjellë flokët, ajo edhe mund të bëjë buzët, ata e ato edhe mund të zvogëlojnë hundën…’

Fitim Uka / Facebook

Ai edhe mund të mbjellë flokët, ajo edhe mund të bëjë buzët, ata e ato edhe mund të zvogëlojnë hundën apo zmadhojnë ndonjë aset tjetër “të vlefshëm”.

Por, lajmi i keq është që, tru plastike apo botox-tru nuk ka. Eh, fatkeqësisht, aty qëndron gjithë problemi.

P.S. Po të ishte preokupim i njerëzve mendja dhe shpirti, aq sa është dukja dhe paraqitja,

sot nuk do të vdisnim për lajmet e tipit 18+ (Foto & Video). Megjithatë, lexim të këndshëm.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...