Vullnetarizem ne ndihme te komunitetit

Me kerkese te disa banoreve te lagjes Guerile, mbreme beme te mundur qe te pastronim me fadrome nje nga rrugicat e Shkodres, e cila ishte e pakalueshme per kembesoret, nga bora dhe akulli. ^_^

Bashkohuni me ne te japin nje ndihme qytetit tone! (Falenderojme firmen e ndertimit qe na mundesoi fadromen! ^_^ ) Ju bejme thirrje nqs njihni persona ne moshe qe jane te izoluar nga bora, te na kontaktoni

qe t’i ndihmojme ne rastet e shendetit apo sherbime te tjera familjare! ^_^ (Shperdaje lajmerimin!) Bashkohuni me ne,

behuni EKO! ^_^ #vullnatarizem #ShkodraAshtDashni #EKOMendje – EKO Mendje

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img