Vullnetarizem ne ndihme te komunitetit

Me kerkese te disa banoreve te lagjes Guerile, mbreme beme te mundur qe te pastronim me fadrome nje nga rrugicat e Shkodres, e cila ishte e pakalueshme per kembesoret, nga bora dhe akulli. ^_^

Bashkohuni me ne te japin nje ndihme qytetit tone! (Falenderojme firmen e ndertimit qe na mundesoi fadromen! ^_^ ) Ju bejme thirrje nqs njihni persona ne moshe qe jane te izoluar nga bora, te na kontaktoni

qe t’i ndihmojme ne rastet e shendetit apo sherbime te tjera familjare! ^_^ (Shperdaje lajmerimin!) Bashkohuni me ne,

behuni EKO! ^_^ #vullnatarizem #ShkodraAshtDashni #EKOMendje – EKO Mendje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...