Shkodra më e bukur se kurrë në borë dhe biçikleta (FOTO)

Qyteti i bukur i Shkodres është mbuluar nga bora duke i dhënë kështu një pamje të mahnitshme qytetit më të madh verior.

Shkodra që njihet edhe si qyteti i biçikletave, ka marr një pamje përrallore të rrugëve të mbuluara me dëborë ndërsa qytetarët vazhdojnë të qarkullojnë edhe me biçikleta në këto ditë të ftohta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...