SHKODËR/ ROJA E ZYRËS SË PUNËS GJENDET I VDEKUR, DYSHOHET PËR INFARKT

Një roje i institucionit të Zyrës së Punës në Shkodër, është gjendur këtë mëngjes i vdekur në vendin e tij të punës.

Burime bëjnë me dije se Agron Gokovi, 58 vjeç, dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkak të një infarkti.

Sakaq, po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...