Pamje që ju lenë pa fjalë, foshnja ecën menjëherë pas lindjes (VIDEO)

Video e mëposhtme do ju lërë pa fjalë teksa shihni këtë foshnje të porsalindur.

Pamjet tregojnë se si foshnja e porsalindur në maternitet ecën duke lëvizur këmbët.

Sigurisht ai ecën teksa mjekja e mban me krah por video ka mahnitur miliona njerëz në internet teksa e kanë parë atë.

Nuk dihet se nga vjen kjo video por duket diçka vërtetë e mrekullueshme.
Më poshtë keni videon

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...