SHOQERONIN FADROMËN PËR HAPJEN E RRUGËS NGA DËBORA, PËSOJNË AKSIDENT ME MAKINË

Dy punonjës të Bashkisë së Librazhdit kanë pësuar një aksident me makinë në Njësinë Administrative Lunik të fshatit Letem teksa po shoqëronin fadromën për hapjen e rrugës nga dëbora.

Fatmirësisht punonjësit, identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije, ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajmi është bërë i ditur nga vet Bashkia e Librazhdit, e cila ka postuar pamje nga aksidenti në faqen e saj zyrtare në një rrjet social.

Nga fotografia në fjalë, makina e bashkisë shfaqet e përmbysur teksa dy persona po mundojnë të nxjerrin nga mjeti punonjësit në fjalë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...