RAMA I PËRGJIGJET METËS: DO I KETË VJEDHUR DOKTORESHA E SHKENCAVE PASSWORDIN

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të presidentit Ilir Meta se po kërcënohet nga kreu i qeverisë pas refuzimit të kandidaturës së Gent Cakajt për ministër të Jashtëm.

Rama bën ironi me qëndrimin e Metës kur thotë se do i ketë vjedhur kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, të cilën kryeministri e quan Doktorëshë Shkencash, passwordin e faqes zyrtare nga ku bëri reagimin me tone të ashpra.

Reagimi i Ramës

Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj eshte ne ate fazen kur i ben thirrje

popullit per te marre armet, ngaqe s’di si te dale nga gropa qe i hap vetes! I çova provat e mekatit ndaj Gentit dhe vuan tani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...