Digjet banesa në Shkodër, humb jetën e moshuara 85-vjeçare (VIDEO)

Një grua e moshuar 85-vjeçare humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët gjatë natës në Shkodër.

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të para të mëngjesit të sotmë në Shkodër ku një e moshuar 85-vjeçare ka humbur jetën pasi është djegur brenda banesës së saj.
Mësohet se viktima Laje Bejtja,

85 vjeç e cila mësohet se është asfiksuar nga tymi për shkak të zjarrit që përfshiu shtëpinë e saj dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Daniel Matlia, në rrugën e Koplikëve.

TE TJERA

spot_img