SHKODER, BORA BLLOKON RRUGËN, RRËZOHET AUTOBUSI

Situata si shkak i ngricave dhe reshjeve te bores eshte problematike ne aksin Shkoder-Shiroke-Zogaj.

Autobosi i linjes Shkoder-Shiroke-Zogaj qe ben transportin e qytetareve ne keto zona eshte rrezuar ne ane te rruges duke rrezikuar jeten e shoferit dhe atyre qe ndodheshin brenda.

Autobuzi eshte rrezuar ne afersi te pikes turistike ne Zogaj.

Edhe pse eshte ne kete gjendje qe nje dite me pare deri me tani askush nuk ka nderhyre ndersa mbetet e paralizuar levizja per shkak se autobuzi eshte i rrezuar.

Udhëtarët kanë kaluar momente paniku, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...