Vetëm kjo nënë mund ta bënte këtë me djalin 4 vjeçar

Një djalë 4 vjeçar me asnjë rrobë të veshur përveç pampersit, është filmuar mbi një makinë në ecje. Dëshmitarët thanë se e ëma e dinte që fëmija ishte atje lart.

Videoja që tregon nënën duke drejtuar makinën nëpër Harrisdale në Australinë Perëndimore, tronditi vendin.

Shoferët e shqetësuar u përpoqën të paralajmëronin nënën, e cila iu përgjigj me ndezjen e dritave dhe me vazhdimin e udhëtimit.

Dëshmitarët pohuan se kur nëna u largua nga makina ajo me të vërtetë dukej e vetëdijshme se djali i saj ishte sipër.

Ajo më pas e mori dhe e vendosi në makinë dhe vazhdoi udhëtimin më tej. Dëshmitarët thanë se djali nuk ishte në gjendje të keqe.

Nëse fëmija do të binte nga makina, pasojat mund t’i imagjinoni vet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...