DAR RAPORTON PROBLEMET PËR SHKOLLAT

Pergjegjesja e Drejtorisë Arsimore Rajonale Shkoder Morena Tirana foli per situaten e krijuar nga dëbora në shkollat që ky institucion ka në juriksion.

Sipas Tiranës mesimi ne disa shkolla të Shkodrës eshte bere me ore te reduktuara ndërsa në shkollën 9-vjecare të fshatit Temal nuk është zhvilluar mësim

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...