FURGONI PERPLAS NJE SHTETAS ME BIÇIKLETE

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash në afërsi të qytetit të Lezhës, ku një furgon udhëtarësh ka përplasur një biçikletë.

Sipas informacioneve të para mësohet se i aksidentuari ndodhet në gjendje të rëndë, dhe është transportuar me urgjencë për në siptal, por nuk ka ende një version zyrtar nga policia.

Mësohet se i plagosuri është Pal Kodheli 67 vjec nga Fushë Miloti, i cili po shkonte në punë, pasi punonte si roje nate në një biznes privat. Ai ka marrë plagë të rënda në kokë nga aksidenti.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave në të cilat ka ndodhur aksidenti, ndërsa dyshohet se shkak të jetë bërë parakalimi i gabuar i furgonit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...