TURISTI NGA SPANJA LEKSION USHTRISE DHE QEVERISE SHQIPTARE

Reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta kanë shkaktuar një sërë problemesh në qarkullimin e automjeteve dhe furnizimin me energji elektrike në zonat malore.

Zona turistike e Thethit vazhdon te jete e bllokuar prej disa ditesh nga debora.

Faqja ne instagram qe perdoret nga vete banoret e Thethit ka bere apel disa here per ndihme.

Ne nje video de shfaqur sot, dy turise spanjoll japin leksione qeverise dhe ushtrise shqiptare.

Duke bere apel per pastrimin e rruges nga akulli dhe debora e rene, nese shteti do qe turizmi te jete me i mire ne Shqiperi.

Me poshte video:

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...