Arbër Hajdari ka një lajm jo të mirë, kërkon lutjen e shqiptarëve

Arbër Hajdari është aktivist i nismave bamirëse.

Jo rrallë herë me stafin që drejton, kanë gëzuar shumë ffamilje në nevojë apo në varfëri ekstreme.

Ai në fakt ka dhënë një lajm jo të mirë së fundmi nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ai tregon se nëna e tij po kaoon disa sprova me shëndetin dhe për këtë kërkon lutjen e shqiptarëve.

Të nderuar miq, këto ditë po kalojmë disa sprova me shëndetin e nënës time, do doja shumë që të gjithë ju të bashkoheshit me lutje! Faleminderit të gjithë miqve që na kanë qëndruar pranë.

Zoti ju bekoftë të gjithëve. Mam, qëndro gjithmonë kështu, e qeshur dhe e fortë!

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...