Rama: Nga 1 janari, shqiptarët kanë fituar minimumi 1 milion euro në ditë

31 dhjetori ishte dita e fundit e llotove dhe lojërave të fatit. Disa prej bizneseve që përdoreshin për lloto janë kthyer në lokale normale kurse disa të tjerë janë mbyllur.

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, kryeministri deklaroi se nga 1 janari shqiptarët kanë fituar minimumi 1 milion euro në ditë.

“Pa luajtur nga 1 janari deri më sot shqiptarët kanë fituar minimumi 1 milion euro në ditë”, deklaroi kryeministri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...