SHËNOHET VIKTIMA E PARË NGA I FTOHTI

Një 55-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në fshatin Ravonik. Ai është Jani Poda, ndërsa pësoi atak kardiak, teksa ishte dukë lëvizur me biçikletë.

55-vjeçari është gjetur i pajetë nga banorët e fshatit, ndërsa nuk dihet nëse vuante nga ndonjë sëmundje, apo ishin temperaturat e ulëta shkaku.

Korça është përfshirë nga reshjet e dëborës dhe i ftohti në këtë fillim viti dhe temperaturat janë shumë të ulëta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...