SHËNOHET VIKTIMA E PARË NGA I FTOHTI

216

Një 55-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në fshatin Ravonik. Ai është Jani Poda, ndërsa pësoi atak kardiak, teksa ishte dukë lëvizur me biçikletë.

PUBLICITET

55-vjeçari është gjetur i pajetë nga banorët e fshatit, ndërsa nuk dihet nëse vuante nga ndonjë sëmundje, apo ishin temperaturat e ulëta shkaku.

Korça është përfshirë nga reshjet e dëborës dhe i ftohti në këtë fillim viti dhe temperaturat janë shumë të ulëta.

PUBLICITET