RAMA KA NJË HALL: ”MOS NA XHELOZOHET JUVJA?

Ndërkohë që punimet për “Arenën Kombëtare” vazhdojnë, kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga hyrja e Stadiumit.

Në Instagram, kryeministri Edi Rama pyet: “Mos na xhelozohet Juvja?”

Ndërkohë në fillim të muajit dhjetor, Presidenti i FSHF, Armand Duka në një intervistë  tha se punimet po shkojnë siç duhet janë drejt fundit.

“Projekti është shumë i bukur. Do të jetë vërtetë një stadium shumë i bukur”, tha Duka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...