Shet burrin në eBay për 18 euro

Një grua dyzetvjeçare nga Hamburgu i Gjermanisë, e lodhur nga bashkëketesa me bashkëshortin, ditën e Krishtlindjeve, vendosi ta vërë në shitje në e Bay.

Lajmin e bën të ditur “Berliner Morgenpost”.

“Bashkëshort i përdorur”, ky ishte titulli i lajmërimit, i cili vazhdonte kështu:

“Kam kuptuar se nuk përputhemi dhe e dorëzoj me qejf. Marrja e tij është e mundur edhe sot, kështu mund ta provoni nesër për Shën Stefan, pa kusur.”

Çmimi? 18 euro, të diskutueshme.

Për “Berliner Morgenpost”, gruaja rrëfeu: “Pas shtatë vjet martesë, isha e ‘ngopur’ dhe më 25 dhjetor vendosa ta vë në shitje.”

“Lajmërimi shkoi shumë mirë”, ka specifikuar 40 vjeçarja, “pata edhe reagim shumë pozitiv”.

Lajmërimi u fshi të nesërmen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...