LEZHË-MILOT AKSIDENTOHEN 2 AUTOMJETE

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të premte në autostradën Lezhë-Milot. Dy automjetet janë përplasur tek kryqëzimi i Shënkollit.

Deri tani nuk raportohet per te lenduar përveç deme meteriale. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndersa makina me te cilen eshte perplasur me mjetin Benz eshte larguar.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet e përplasjes së dy automjeteve, ndërkohë është vënë në lëvizje për identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili u largua nga vendngjarja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...