SHKODËR, QYTETARËT: PRESIM SHUMË NGA VITI 2019

Viti 2019 tashmë ka nisur por si po e presin shkodranët ditët e para të vitit të ri.

Ne morëm mendimet e qytetarve dhe shumë prej tyre shprehen optimist dhe më të rëndësishmet për to mbeten shëndeti dhe mirëqenia.

Ndërkohë, nuk mungojnë as rastet kur qytetarët janë të pakënaqur nga qeverisja dhe e shohin 2019-ën si vit i cili nuk do të ketë ndryshime të mëdha.

Ndërkohë një nga problemet e qytetarëve vazhdon të mbetet mungesa e vëmendjes që i kushtojnë institucionet vendore shtresave në nevojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...