Kryeministri siç nuk e keni parë, Edi Rama në dush

Ai është pranishëm në jetën e shqiptarëve çdo ditë përmes postimeve në rrjetet sociale, por tashmë do të njiheni me më shumë detaje nga jeta e tij. Edi Rama në gjumë apo në dush.

 

Këto janë imazhet e bëra publike në një promo të publikuar në rrjetet sociale nga Ermal Mamaqi. Ndërsa transmetohen pamjet, në sfond dëgjohet zëri i Ermal Mamaqit që i thotë ‘’Kur do flasim”.

 

Emisioni pritet që të transmetohet në datën 5 ndërsa vetëm dy ditë më pas studentët kanë paralajmëruar rikthimin e protestave.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...