Udhëtoi 24 orë me aeroplan që ta befasojë nënën për ditëlindje

Marton Robson ka fluturuar me aeroplan nga Australia për në Angli, që të festonte ditëlindjen e nënës Tina.

Kjo e fundit që mbushi 60 vjet, nuk kishte idenë së asaj do t’i bashkëngjitej edhe i biri, të cilin nuk e kishte parë rreth dy vjet,

Në mënyrë që të arrijë në kohë, ai ka udhëtuar 24 orë duke kaluar rreth 15 mijë kilometra, vetëm që të gëzonte të ëmën. ajo e shikon të birin duke mos besuar që e ka afër.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...