Supriza e mrekullueshme që përloti nusen në ditën më të bukur (VIDEO)

Sikur mos ishte mjaftueshëm magjike dita e dasmës, dhëndri Stephen Watt ka vendosur që të marrë gjithë rrjedhën në dorë duke surprizuar nusen e tij Keriann Watt.

Fillimisht ai ka vendosur që ta bëjë konfuze duke i dhuruar një rosak lodër dhe më pas i ka thënë të shikojë drejt derës ku hyri një burrë me një qen të vogël në krahë.

Keriann e emocionuar ka filluar që të bërtasë dhe të qajë nga gëzimi.
“Mendova se ishte një shaka,”-ka thënë 32-vjeçarja për ABC News. “Kur pashë qenin nuk mund ta besoja dhe u mposhta nga emocionet.”

Ajo kishte filluar të fiksohej mbas qenve që para 10 vitesh dhe e dëshironte shumë ta kishte një të tillë në shtëpi.
Ndiqeni videon më poshtë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...