E rrallë/ Gruaja nxjerr në shitje burrin

Një gruaje në Gjermani i erdhi kaq shumë në majë të hundës nga bashkëshorti i saj sa e nxori në shitje në eBay, me një çmim modest prej vetëm 18 eurosh.

Arsyeja kryesore, sipas asaj që shkruan e përditshmja britanike “The Sun”, ishte këndvështrimi i tij negativ për gjërat.

40-vjeçarja nga Hamburgu, e njohur me emrin Dorte L., tha se kishte 7 vjet e martuar me burrin e saj, por tashmë ata nuk e kishin më vendin krah njëri-tjetrit.

Në ofertën e saj, ajo shkruajti: “Të dashura gra që mund të jeni të interesuara. Përgjatë dy ditëve të para të Krishtlindjes kam kuptuar se nuk e kemi më vendin krah njëri-tjetrit.

Dëshiroj t’ia jap të tjerëve bashkëshortin tim. Jam mëse e lumtur për të negociuar çmimin, por nuk pranoj shkëmbime. Ju lutem dërgojini ofertat tuaja me email”.

Oferta titullohej “bashkëshort, i përdorur” dhe ilustrohej me pemën e Krishtlindjes së çiftit. Ajo e vendosi çmimin prej 18 Eurosh, pasi ky ishte numri i saj i preferuar. Duke folur për mediat vendase, 40-vjeçarja tha se reklama e saj ishte mirëpritur.

“Mora reagime shumë pozitive, madje dikush më nisi shumë smiley-s. Gjithçka kishte si qëllim të përcillte vetëm argëtim”.

Bashkëshorti i saj sigurisht nuk ishte në dijeni se çfarë kishte bërë gruaja, derisa e gjithë ndodhia u postua nga një gazetë lokale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...