SHKODËR ,KËSHILLI BASHKIAK DHURON PËR FËMIJËT

Anëtarë të Këshillit Bashkiak Shkodër, me rastin e festave të fundvitit kanë dhuruar lodra për fëmijët rezident në Shtëpinë e Fëmijës 6-16 vjeç.

Fëmjiët interpretuan këngë dhë valle popullore para anëtarëve të këshillit bashkiak si një shenjë falenderimi për të gjithë kontribuesit.

Antarja e Keshillit Bashkiak Lindita Reçi shprehet se po bëhen përpjekje për të mbështetur më shumë fëmijët në këtë institucion.

Punonjësja sociale në Shtëpinë e Fëmijës 6-16 vjeç Rajmonda Draçini shprehet se fëmijët e këtij institucioni kanë nevojë për mbështetje

Edhe një ditë më parë, në Shtëpinë e Femijës 6-16 vjeç fëmijëve u janë dhuruar lodra të ndryshme, si një mënyrë për të kaluar më bukur festat e fundvitit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...