E imitojnë në Portokalli, Grida Duma bën reagimin e papritur

Politikanë të shumtë janë bërë pjesë e imitimeve në Portokalli dhe ndoshta disa prej tyre nuk i pëlqen ky fakt, por me Grida Dumën nuk ndodh aspak kështu.

Deputetja e Partisë Demokratike, e ftuar mbrëmë në “Open” ka folur për herë të parë lidhur me këtë temë duke u shprehur se imitimi që u bëhet politikanëve është një publicitet në favor të tyre.

“Sot jemi në një situatë ku çfarëdolloj publiciteti i ka shpërbyer për mirë politikanëve.

Çfarë problemi ka politika sot? S’e dëgjon dot njeri të njëjtën mënyrë të foluri. Sot politikanët duan vëmendje. ‘Portokalli’ promovon politikanët”, u shpreh Duma.

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...