Basha: Rama vendos në qeveri kë të dojë, edhe shoferin a parukierin

Kryetari i PD-së Lulzim Basha komenton ndryshimet në qeverisje: “Edi Rama vendos kë të dojë dhe nuk ka kush ta ndalë, mund ta kishte vendosur shoferin apo parukierin.

Largimi nuk mjafton ata duhet të dalin para drejtësisë. Me aktin e sotëm dëshmoi se ai nuk ka nevojë për ministra por drejton me oligarkët e krimin

Basha mbajti nje prononcim para selise PD.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...