GODITET NGA RRYMA ELEKTRIKE, HUMB JETEN 27 VJEÇARI

Një i ri 27-vjeçar nga ka gjetur vdekjen duke punuar në Roskovec.

Sipas burimeve paraprake, mësohet se 27-vjeçari punonjës në një TV kabllor ka qenë duke punuar në një shtylle,

kur ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, pres së cilës është goditur për vdekje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...