NDIZEN KRISHTLINDJET NË AUSTRALI, FESTA ME BIKINI DHE BREDHI I VITIT TË RI NË PLAZH

Temperaturat e ulëta dhe dëbora janë imazhi i parë që të vjen ndër mend kur kujton Krishtlindjet. Por nuk ndodh kështu në çdo vend të botës.

Kështu në Australi, Lindja e Krishtit është festuar në plazh, me temperature 35 gradë Celsius, ku femrat vendase kanë ekspozuar me bikini të kuqe dhe një kapele “Santa”.

Një bredh i zbukuruar me topa shumëngjyrësh qëndron në plazh për të krijuar atmosferën e festave.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...