Kush po e fal Eposin dhe Lahutën?

Çfarë fshihet pas vendimit më të fundit të UNESCOS-s? Cila është historia e vërtetë e lahutës?

Përse fjeti dosja e Eposit të Kreshnikëve? Paaftësi, përgjumje apo diçka tjetër? Përgjigje të forta…

Për më shumë ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...