KRISHTLINDJA, KËNGË NË RRUGËT E SHKODRËS

“Betlehemi i gjallë” ka ardhur në disa prej lagjeve të qytetit të Shkodrës.

Kori i kishës katolike e ka risjellë edhe njëherë këtë rit fetar duke kënduar këngë kishtare në disa prej zonave të qytetit të Shkodrës.

Kori i kishës erdhi edhe në pedonalen “Kolë Idromeno” përpara hotel “Colosseo” për t’u ndalur tek busti i shenjtores Nënë Tereza.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...