IMZOT FRENDO: T’U JAPIM DORËN TË MOHUARVE

Imzot George Frendo Arqipeshkvi metropolit i Tiranë Durrësit, ka lëshuar një mesazh paqeje, dashurie dhe harmonie për të gjithë besimtarët katolikë për Krishtlindje.

Në mesazhin e tij drejtuar besimtarëve, Frendo thotë se njeriu nuk ka pse të korruptojë njeri për të marrë atë që i takon

dhe se në këto Krishtlindje duhet që t’i japim dorën të gjithë atyre që kanë nevojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...