Fotot që do t’ju bëjnë të dashuroni borën dhe skitë

Dy prej fotografëve më të mirë të aktiviteteve sportive në dëborë, suedezët Oskar Enander dhe Mattias Fredriksson, sjellin për CNN një set fotografish nga bota e skive që do t’ju mahnitin.

Edhe pse panorama është e ftohtë, fotot do t’ju ngrohin zemrën dhe do t’ju bëjnë të dashuroni borën dhe skitë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...